Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękna opalenizna :))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-04, 12:18   #124
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Piękna opalenizna :))

dla mnie sposób na uzyskanie pięknej opalenizny jest taki dla mnie piękna opalenizna oznacza złotą,zdrowo wyglądająca opalenizne,a nie ciemny brąz,"strzaskanie na machoń")
-odpowiednie dawkowanie sobie słońca-ja np opalam się prawie codziennie,ale staram się krótko,co jakiś czas chowając sie do cienia,myśle,że takie dawkowanie sobie słońca jest lepsze niż raz a porządnie,bo opala sie wolniej,i delikatnie,a przy tym opalenizna jest trwalsza-nie raz spiekłam się przez głupotę na słońcu i mimo,iż smarowałam sie co chwile czymś,to i tak zawsze obłaziłam ze skóry...
-filtry zamiast oliwek,oleju i innych..-efekt to opalenizna naprawde zdrowo wyglądająca
-nawilżanie
-peelingi i wspomaganie balsamami brązującymi

Chciałabym jeszcze tylko dodać,że artukuły na wizażu,wypowiedzi,posty Filtromaniaczek uświadomiły mi,jakie konsekwencje może przynieść za kilka lat niewłaściwe korzystanie ze słońca,i nie chronienie skóry przed nim..,jak narazie nie potrafię zrezygnować z opalania,nie uległam też całkowitej filtromanii ale mimo to,dzięki Filtomaniaczkom zaczęłam bardziej chronić skórę przed słońcem i myśleć bardziej przyszłościowo...Szczegól nie staram się chronić twarz,nie wystawiając ją za bardzo na słońce,często przykrywam ją poprostu ręcznikiem
dlatego uważam,że bardzo dobrze,że dziewczyny ostrzegają inne dziewczyny przed różnymi konsekwencjami związanymi ze słońcem,bo z pewnością nie jedna dziewczyna dzięki temu zaczęła swoje ciało i twarzyczke bardziej chronić
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując