Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-05, 10:42   #2575
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
heh średno wolal mnie gryzc po nogach
dziś wogole tak mi sie nudzi,a energia rozpiera
moj mlody ma jakis roczek

dodaje fotke jak byla mloda mala sucza
jaka piekna

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jaka kulka malutka



to jest ciężka technika zakładania skarpetek folii i innych wygląda śmiesznie Ale muszę bo wazelina nie pomaga - to nie tyle go nogi szczypią co po prostu nogi mu marzną podnosi do góry na zmianę i koniec.. o milimetr się nie ruszy, a 30 kg waży to ja nie mam siły go podnieść, mąż to co innego.. Najgorsze, że przy tym wyje na całe osiedle, a rozmasowanie łapki średnio daje efekty..
A buty dla psiaka z prawdziwego zdarzenia kosztują ponad 100 zł

No przede mną jeszcze zakupy Jakoś przeraża mnie podróż do miasta w ten śnieg. Jutro nie pojadę bo idę na wybory, a w poniedziałek znów ma sypać
ojej noto masz sie troche z tymi butami i to tak przed kazdym wyjsciem oj te nasze psy to wybredne strasznie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hmm mnie też radical najlepiej przypasował chociaż mnie trochę denerwuje bo następnego dnia mam troche tłustawe włosy. Może tera zjak używam szamponu J&J będzie inaczej - muszę do niego wrócić

A psiak wygląda uroczo - następnym razem jak będę miała chwilkę wolną zrobię mu fotkę i wam wrzucę

Serio mówili, że będzie padać śnieg Na zachodzi i północy już jutro. A w centrum w poniedziałek - no chyba, że TVN się myli Sprawdzałam specjalnie bo chciałam jechać na te zakupy w poniedziałek - ale jak mam jechać 2,5 h trasę która normalnie pokonuję w pół godziny to mi się odechciewa
potweirdzam tez slyszalam ze od poniedzialku znow mrozy i snieg umnie dzis sloneczko

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A to u mnie mam nadzieje padac nie bedzie (pd-wsch).

Zrób zdjęcie psu

A Ty juz masz takie długie wloski na clipy, super. Zobaczysz na wiosnę bedziesz miała pokaznego kycyka.
Chyba ze zetniesz, bo ja niby zapuszczam, ale włoski do brody też sa super czasem kusi nowa fryzurka

Ja wczoraj robiłam zdjecia jak kot zaczepiał psy Zaczepiał lapa jamnika, jamnik na to kota, a wyżeł gryzł jamnika za uszy i ciągnał

Dziś mam miękkie i gładkie włosy, po tym Alpecinie były okropne.

A Radical mi pasuje, wolę tłustsze włosy niz przesuszone

A ciekawe jak pójdę do tej fryzjerki ile mi obetnie włosów-juz sie boje powie końcówki a ciachnie z 5 cm
no to pilnuj jej, powiedz, ze max 2cm i juz

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ok dziękuje ci bardzo.To wezmę ta Joanne.I tak sobie jeszcze pomyślałam aby wziasc wodę 12%.Zawsze to chyba można ja rozcieńczyć prawda?A najwyżej będę ja mogla potem złożyć do innych farb w razie W.I tak chce się przerzucić na A10 a ona ma 12% wodę.A jak kupie 9% to tylko raz ja użyje do kąpieli i reszta będzie stała.Co ty na to? Pomożesz mi to wszystko później obliczyć bo z tym to sobie na pewno nie poradzę.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

snowhitee
A wiedz tez przetestowałaś clipy? No ja muszę powiedzieć ze miałam identyczne odczucie jak Ty.Choć nie powiem z kolorem wtedy trafiłam identycznie.Mama mi mówiła ze nie ma różnicy Ja tylko widziałam ze te syntetyki to się tak sztucznie świeciły.NIE to jednak nie dla mnie.


A co do zakupów no czas nas goni dziewczynki.Ja już na szczęście mam już prawie wszystko jeszcze tylko dwa prezenty mi zostały do zrobienia z 15 wiedz jestem już na prostej.I tak samo w święta mam jeszcze trzech solenizantów urodzinowych mój tato,mama i brat.Niezłe co?No nic najważniejsze ze się zmogłam i wyruszyłam na zakupy.Pamiętam któregoś roku miałam takiego lenia ze w dzień przed wyjazdem do polski zabrałam się za robienie prezentów.Nie no porażka na całego.Cały dzień mi to zajęło a byłam taka wściekła ze zostawiam to na ost.chwile.Także dziewuszki obierać się ciepło i w drogę.
tak Adzi dokladnie te moje tez tak sie nienaturalnie blyszczaly oczywiscie naturalne pewnie sa idealne no ale ja i tak sie w tym dziewnie czuje

a co do zakupkow to dokladnie dziewczynki trzeba sie spiac i zrobic teraz jeszcze male kolejki w sklepach i mniejsze tlumy a za tydzien juz czarno to widze

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ostatnio wrocilam do alpecinu bo pisalyscie o nim a mialam jakas 1/4butelki pozostalosci i mi tez wysusza wlosy, sa szorstkie i matowe. Juz nigdy go nie kupie
Ale za to bardzo lubie i moge Wam polecić spray z Matrixa, nie wiem czy Wam pisałam, ma tylko dwa silikony łatwo zmywalne wodą i pełno wartości odżywczych, oczywiscie bez spłukiwania https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ic.html&next=1
ooo przypomnialas mi to juz wiem co dolacze do zamowienia bozo-narodzeniowego
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora