Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-04, 07:52   #3904
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Hej,
mam pytanie bo jesteście napewno bardziej doświadczone w tym względzie niż ja.
Obecnie mam farbowane włosy (2 razy bardzo jasny popielaty blond Wellatonu, w odstępach co 2 miesiące farba), swoje naturalne miałam brązowe.
Na zdjęciach już troszkę "sprany" kolor Wellatonu.
Mam zamiar farbować Garnier Color Natural, Super jasny naturalny blond 110...
Jak myślicie co mi wyjdzie ? Paskudny rudo-żółto czy coś jaśniejszego niż obecne i dającego się zaakceptować ?
Zrobię napierw chyba próbę na jakims pasemku bo sie boję żeby mi nie wyszedł rudy.
1. zdj w świetle słonecznym
2. zdj w świetle okiennym bez słońca
Kładzenie farby na farbę jest bez sensu. może ci wyjsć rudo-sra.... kolor.
Zrób najpierw kąpiel rozjaśniajacą a potem kładź farbę.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witam
widziałam na blogu blond bunny , ze paletka C12 dosc fajnie chwyta odrosty nawet ciemnych włosow, ale mam pytanie do dziewczyn jej uzywajacych - czy stosowałyscie ja kiedys na duzy osrost tzn 2-2,5 centymetrowy? czy tez dobrze złapie?
Czy dobrze złapie wszystko zalezy ile nałożysz farby- na taki odrost jedno opak. to malo. i jaka masz nature.
Proponuje farbe rozrabiac stopniowo- bo ja ostatnio nakładalam ponad 40 minut farbe i kilka pasm mam żle rozjaśnionych, bo farba się juz lekko utleniła Poprawie nastepnym razem.

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
hej

czy ktoś może mi doradzić ?
chcę podobny kolor do Cieleckiej

jakie farby ?

ostatnio farbowałam loreal 10.13 ale farba brzydko mi się zmywa
Ona ma bardzo jasny popielaty blond. Możliwe tez że jest to jakis naturalny poziom 10 zmieszany z popielatym pol na pol.
Bo sam popiel mialaby bardziej szary...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora