Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-29, 11:49   #1511
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Z opóźnieniem, ale bardzo dziękuję za recenzje





Ja też, ja też
Ze zrozumieniem, chociaż połowy już pewnie nie pamiętam
A udało się, bo mam wyjątkowo nudną pracę i sporo czasu na siedzenie przed kompem



Niestety pyli dziadostwo strasznie... u mnie spryskanie pędzla nic nie dało... jak opatentujesz jakiś sposób daj proszę znać

Varietta
Witamy w wątku

A offtopowo chciałam się pochwalić, że upiekłam wczoraj chleb... sama, samiuteńka, i jest smaczny i w ogóle dumna jestem, że hej
Woow, gratulacje, w piekarniku pieczesz czy w maszynie specjalnej?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


A ja słyszałam, że na zajęcie mózgu dobryjest wizaż
puzzle mówisz.....
Mała dla rozrywki piecze ciasta , robi desery. Ja nie umiem piec, więc w tym czasie siedzę na wizażu

Odżywka coraz bardziej mi sie podoba - dzisiaj, drugi dzień po umyciu, włosy sa naprawde bardzo fajne
mi tez marchewka odpowiada, ale pomidor jednak lepszy tez mam cienkie włosy. Myślę, że kombinacja szampon pomidorowy + odżywka manuka może być super!! Muszę to przetestować - mam jeszcze odżywki na jedno użycie, więc tym razem z pomidorkiem wypróbuje

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Vea - gratuluje udanego wypieku
Ja jakis czas temu przez dobre pół roku piekłam chleb - na zakwasie, z ziarnami, pyszny był...... Ale potem w słoneczniku przyniosłam do domu mole i się zaczęłą masakra - 3 miesiące z nimi walczylismy!!! Od tamtej pory nie pieke....
Uwazaj więc co przynosisz do domu ze sklepu, bo niestety w ziarnach często się zdarzaja mole. Ja teraz zawsze nawet ryż studiuje pół godziny zanim go wyłoże na półkę
O molach nic mi nie mówcie nawet, ja też w czymś przyniosłam i do tej pory mam fobię
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Za Młodą nieustannie

A chleb taki śmieszny piekłam, bo nie na zakwasie, a tylko na drożdżach Pieczenie proste jak budowa cepa i zagniatać nie trzeba - taki chleb mieszany łyżką A z molami walczyłam w mieszkaniu u rodziców i też mam odruch "obwąchiwania" każdych ziarenek i mąki

Aha, melduję, że olejek lawendowy rozpalony w kominku odstrasza komary i inne latające paskudy

Poczytałam sobie i znowu mam mętlik w głowie - czy sobie do włosów kupić Alterrę - szampon i odżywkę indyjskie cuda: szampon i olej
Czy wybrać wersję ekskluziw i kupić mało ekskluzywną Isanę (szampon) i wypaśną odżywkę Organique...
Ewentualnie mogę jeszcze zapolować na serię Yes to...
Cholera, bajka o osiołku i żłobie się przypomina
Jak chcesz, to mogę Ci podesłać próbki Yesa ogórkowego, ale to dopiero po 4tym września
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
wam też rozjaśniały glinki twarz?
jak sobie radzicie z szybkim wysychaniem?


użyłam rano tonik eco cosmetics - jest w porządku, jedynie zapach trochę dziwny jak dla mnie i szkoda że taka mała pojemność

za to trzeci już dzień testuję próbki kremów AnneMarie i są super
(szkoda że na takie mnie nie stać )

mama za to zadowolona z próbek Lavery, chociaż twierdzi że pachną błotem
tylko wątpię bym ją przekonała do pielęgnacji naturalnej, namawiałam przynajmniej na początek na jakiś krem do twarzy ale nie chciała
Mnie glinki nie rozjaśniają twarzy, szkoda. Też psikam wodą termalną co chwilę, chociaż to drogo trochę wychodzi.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora