Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorek...
Wątek: kolorek...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-08-30, 18:01   #15
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: kolorek...

Serwusik! to znowu ta natretna margerecia
Wlasnie w tym problem, ze przed wakacjami bylam juz u fryzjerki i malowalam wloski na brazik. Niestety po jakis dwoch tygodniach i to nawet nie to po farbce nie bylo ani sladu!!! a zabulilam 130 zlociszy razem ze scieciem!!! I wlasnie dlatego pomyslalam sobie, ze tym razem wloski pomaluje sama! A co! Jak inni umieja to ja tez A ze zdolna ze mnie dziewucha to jakos poradze No, musze jakos... najwyzej jak nie wyjdzie to zabule kolejne 130... i tak sobie mysle, jak to w koncu malowac? Bo chodzi mi o efekt takich pasemek, jak ma ta ladna pani na pierwszym zdjatku Tzn, caly kolor u tej pani jest jakis taki fioletowawy, czarnawy, sama nie wiem... a ja chce, zeby byl bardziej wpadajacy w czerwony ale o takim samym natezeniu, tzn taki sam ciemny. A pasemka dokladnie tak jak u tej pani na koncowkach lekko poskrecanych. I nie wiem jak po kolei malowac i jak nakladac farbe?? A gdybym zdecydowala sie na jednolity kolor to tez bylabym baaardzo wdzieczna za instrukcje jak malowac...
Nio to juz uciekam bo cos czuje ze cierpliwosc kochanej Pani Grazynki moze sie wyczerpac jezeli chodzi o upierdliwa margeretke
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując