Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 12:39   #4594
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
spoko zdjecia bede ale jutro dobrze? ,bo tak jak mowie wlosy mam juz do mycia a jeszcze tz chce jechac po prezent dla tesciowej bo urodziny ma w niedziele. ale co Ci powiem to ci powiem ale zagescily mi sie klaczki biedaczki niesamowicie i nawet w miare szybko rosna...jeju jak ja marze o takiej dlugosci jak Twoje
dobrze to jutro.
dzis mi blondyny obiecaly fotki ciuszkow mam nadzieje ze dotrzymaja slowa...
na farbie wlosy sie zageszcza, nie ma mowy ze nie! i palette wcale nie wyzera wlosow jak widac
mysle ze za jakies 10mcy-do roku bedziesz miec takie jak moje obys tylko nie musiala podcinac i zeby kondycje trzymaly i bedzie bosko ja poki co podcinam co raz, bo chce sie skandynawa pozbyc jeszcze jakies 15cm plus najdluzsze pasma to 20cm... ale dol juz mam swoj
jakbym obciela do ramion to juz bym miala cale zdrowe ale chyba sie nie odwaze... chociaz kto wie? jak sie naogladam kitki scietych?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej urwałam się z uczelni
Popijam kawkę i zaraz lecę pichcić jakiś obiadek
ja tez przy kawce i tez biore sie niebawem za obiad ale mi sie nie chce... zwlaszcza salatki robic, ale byla promo na salate maslowa ktora kocham i moge jesc tonami sama tylko myc nienawidze
bo robie to kilka razy- zeby zero piachu bylo, bo jakby mi tak zgrzytnelo w zebach to juz koniec mojego jedzenia

a ty co pichcisz dobrego?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora