Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-14, 18:23   #577
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bo moja gęba się przetłuszcza (dobra, przyznam się wam - od miesiąca przedstudniówkowo wykańczam Aknenormin, niezdrowo jak cholera, ale przynajmniej gęba nie zalewa się sebum po pół h rozpuszczając od razu podkład), mam blizny, a na dodatek rano nie mam czasu na mazanie się dodatkowymi pudrami
Narazie wstępnie, bo wciąż gruntowanie nie testowałam (dacie wiarę, że sypkich pryzm użyłam dopiero trzy razy? ) - w pudełeczku widać złote drobinki, na gębie trudno powiedzieć bo wcześniej nałożyłam sypkie pryzmy i sobie o nim przypomniałam, ale daję słowo, przetestuję jutro rano na samym fixatorze artdeco Trudno mi mówić o neutralizacji czerwieni, bo moje podkłady raczej do transparentnych nie należą. A może użyję go w ramach rozświetlenia całościowego na studniówkę, zamiast pryzm?
I tak naprawdę niczego nowego nie wiecie ) ale aż się boję wklejać aktualizację kolorówki, bo od Contax znów usłyszę o ogromnych zapasach kosmetyków
Aga nie gniewaj sie za wywolanie do tablicy ale chcialam czegos dowiedziec sie o zlotym EL . Zlote drobinki to juz dla mnie brzmi obiecujaco. Co prawda nie licze za bardzo na ogromna neutralizacje zaczerwien, bo to jest niewykonalne przy uzyciu pudru transparentnego, zreszta sama wiesz, chodzi mi o ogolny wyglad twarzy.

Co do Twoich zapasow, to musze sie przyznac, ze kilka lat temu tez tak robilam. Ale mi przeszlo, bo wiekszosc kosmetykow w danej dzialce roznych firma jest bardzo podobna. Roznia sie niuansami niezauwazalnymi przez postronna osobe. Jak masz frajde przy kupowaniu, a rodzice nic przeciw temu nie maja to baw sie poki mozesz.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
to jest zdaje się limitowanka z jesiennej kolekcji Party Chic;
Fairy Dust - jest w dwóch kolorach:
01 - angel face (leciutko liliowy, z efektem masy perlowej);
02- lady jane (beżowy ze zlotawym poblyskiem)

na dole strony jest fotka:

http://www.helenarubinstein.com/_int...new_edito.aspx
Bardzo fajne sa te rozswietlacze, chyba placza sie tez po allegro. Slicznie wygladaja i kusza, tylko po co mi kolejny rozswietlacz.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując