Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-01, 13:59   #1719
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ufff... a juz myslalam ze poleca baty na bunny
pierwsze w zyciu
powiem tak- asiu kolor wyszedl ci przeza☠☠☠isty jak patrze teraz na twoj kolor to mysle ze moj jest do dupy mam ochote sprobowac tej joaski chocby mialo mi nie wyjsc, a fryz5 mnie ostrzegal w sumie ale jak w koncu nie sprobuje to mi to nigdy spokoju nie da, tobie wyszedl ten kolor tak piekny i czysty- dla mnie to beż nam z tego wyszedl i w sumie tak planowalam ze rudo-zlotawy wyjdzie nam kolorek obawialam sie ze bardziej rudo bedzie, wiec ns razem jakbys chciala to rob 2/3 karmelowego na 1/3 piaskowego
a ja chyba niedlugo sprobuje, najwyzej kolejny raz bede wam jeczec i oczywiscie fotki zakosilam, nie masz nic do gadania nawet
jakbys jeszcze powiedziala nam kilka slow o jakosci wloskow po farbie, samej aplikacji itp to bede wdzieczna


ja zawsze na sile pcham nogi w skarpetach frote z poczatku nie da sie chodzic nawet, bo stopy sa tak scisniete ze boli i krew nie doplywa prawie wiec co raz wyciagam, kilka minut i wkladam i tak az poczuje lekki luz. wtedy wiadomo ze buty na gola girke juz nie obetra ani nie uwieraja


w sumie krotsze wlosy latwiej zdekoloryzowac i rozjasniac, bo na dlugich kolor zawsze wychodzi nierowny przez dlugi czas....


agatko mistrzuniu ty az nie wierze normalnie ale dobrze ze juz to dofarbowalas, bardzo ciekawa jestem jak tez sie w nowym kolorze prezentujesz
mam prosbe- napisalabys mi pw i powiedziala jaki ten intercosmo byl w aplikacji czy pieklo itp. jakie wlosy pozniej i jaki to byl numer bo juz posialam i ciezko teraz mi to odnalezc


o ton na bank sie zmyje zreszta, on od slonca nawet pojasnieje

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------


coz za zaufanie, kurcze az mi glupio
ale milo zarazem, dzieki


mam glupawe pytanie:
laseczki, czy do swoich tel kom uzywacie jakis pokrowcow, etui, skorek itp? jakiego typu? jestescie zadowolone?
żadna z Twoich rad nigdy mnie nie zawiodła, więc czemu miałabym Ci nie ufać

a do telefonu tak, mam taki pokrowiec, tzn. ja na to mówię gumka na tył sam http://allegro.pl/back-cover-case-do...475381363.html
mam różne kolory

a teraz kupuję królika
http://allegro.pl/rabito-iphone-3g-3...510039949.html

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mam nadzieje

ehh miesiaczki nie ma, krosty są no dramat
Agata Ty się chyba na tym znasz, jakie kwasy są najlepsze na zaskórniki?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora