Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-25, 06:07   #1469
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Hej
Wczoraj wieczorem wtarłam jantar BEZ MYCIA i obudzilam sie z irokezem:/
Chyba on może sluzyc jako najlepszy tzw."volumizer" na swieciewlosy nie chcą przylgnąć do glowy za nic.

Cytat:
Napisane przez karinaa23 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki
Oj jak dawno do Was nie zaglądałam.... na pewno mnie nie pamiętacie, bo byłam przelotem...
Mam prośbę czy może któraś z Was używała farby Mtarix Sync Palete SPM?? każda opinia na wagę złota
dziękuję za uwagę
Zadna z nas.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja po farbowaniu I powiem Wam że jest lepiej Nie ma już wściekłej marchewy, a na jej miejsce wstąpił taki jakby popielaty rudy (o ile w ogóle jest taki kolor? ) i parę jaśniejszych pasm w kolorze ciemniejszego (chyba) blondu Ogólnie efekt końcowy fajny, ale niestety dalej jestem ciemnoblondoruda Ale odzyskałam przynajmniej nadzieję na to, że stopniowo pozbędę się rudego Myślę że u mnie to kwestia 2 farbowań i będzie widać jakiś blondzik Tż oczywiście marudzi bo miałam mieć jasny brąz, a mam ciemnoblondorudo na głowie A na domiar złego wysłałam go dziś po syossa, i wiecie, jak zobaczył nazwy jasny popielaty blond i jasny chłodny blond to zwątpił w moją chęć posiadania jasnych brązowych włosów
Popielaty rudy> Jest taki kolor. nie popielaty a opalizujacy rudy np. 7,42.
Ja specjalnie weszłam zeby zdjecia zobaczyć
A tak bede dopiero pozniej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora