Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 19:02   #1022
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ciekawe
Daj znać, bo na wyspie to łatwiej niz w drogerii
Zajdę tam w weekend Zapytam się czy w ogóle myślą nad sprowadzeniem, ba! czy w ogóle wiedzą o takiej kolekcji
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i po nauce

ooook
Tak właśnie było Książka okazała się o wiele ciekawsza

Mam już pomysł - to znaczy wiem, który lakier wykorzystam, to będzie pogrom
Cytat:
Napisane przez nefty Pokaż wiadomość
Viv, ja dla Ciebie zmaluję dopiero wieczorem, nie gniewaj się
Będzie mi bardzo miło
Cytat:
Napisane przez nefty Pokaż wiadomość
A nie TEN? Może i ja coś pochrzaniłam. Tak czy inaczej tego też pierwszy raz widziałam... to już wzięłam coby się nie wnerwiać dłużej
Si, ja mam Extreme Nails, ale tak jak Anula myślę, że niczym się nie różnią poza flaszką
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Viv, kochanie, życzę ci wszystkiego naj, naj, żeby kłopoty same się rozwiązywały, wszystko układało po twojej myśli, a nowe lakiery cichaczem pchały do szuflady

Od początku wiedziałam, ze mani dla ciebie musi by delikatne i kobiece (podobne skojarzenia, jak Śniegowa) i przyszły mi do głowy kokardki, mam nadzieję, że ci się spodobają
Boziu jak mi słodko
Czytam życzenia i dedykacje i jest mi tak bardzo ciepło na sercu...
A to, że już druga osoba mówi, że się kojarzę delikatnie i kobieco bardzo przyjemnie łechta mi ego

Ale Kawko, mani jest... fantastyczne po prostu
Dziękuję Ci z całego serducha i ściskam do nieprzytomności
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Viv, mnie też kojarzysz się z delikatnością, pięknem i kobiecością. Podobnie jak Śniegusek postawiłam na kwiaty, które również są delikatne, piękne i kobiece. Ciekawe czy zgadniecie co to za kwiat
P.S. Fakerek jest taki czerrrrwony, bo zdrapywałam lakier ze skórek.

Jeszcze raz wszystkiego najlakierowszego! Wiele szczęścia, pieniążków na kolejne lakiery, spełnienia wszystkich marzeń (nie tylko tych lakierowych), by z Twojej pięknej buzi nigdy nie schodził uśmiech Nawet podczas snu Zdrówko Twoje i Twoich pazurków
Prezesie, gupek Ci się należy za niedocenianie swoich możliwości

Ale wiesz co sprawiło, że oczy mi się zaświeciły na widok zdjęcia?
Kształt! Brawo za odwagę Jest naprawdę świetny

Mani również jest piękne i mega staranne Skojarzyło mi się z kwiatami wiśni, ale to przez kolor i przez to, że w sumie to znam niewiele kwiatów

Dzięki Ci za mani, życzenia i za to, że pokazałaś się w nowym kształcie

Cdn, bo zaraz przeładuję emotkami, ale nie mogę inaczej przy takiej okazji... (chciałam wstawić ostatnią emotkę i już się nie zmieściła, lol)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora