Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-27, 17:05   #1267
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję stempelki Więcej na blogu - opis i zdjęcia
Ciut się rozmazało, ale baza cuuudo
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Viv, mam nadzieję, że się nie wystraszysz i nie zrobisz minki jak ta z Twojego avka
bo wiesz... przyszłam z mani dla Ciebie, które.... no nie jest najpiękniesze wykopałam swoje gadżety typu pędzelki i sondy i zasiadłam do tworzenia...
zawsze uśmiecham się na widok Twojego avka, zawsze wiadomo, że to Ty dlatego spróbowałam go przenieść na paznokcie, ale niestety wyszła mi marna karykatura tego stworka
miała być też książka, ale niestety łapki tak mi sie trzęsły, że nie dałam rady, więc zamiast tego, jest czerwone serduszko czerwone bo pełne miłości do zwierzaków, pełne życzliwości i pomocy!
oczywiście specjalna dedykacja też jest

tak więc Kochana... jeszcze raz wszystkiego najlepszego i.... moje mani na dobry humor
Niesamowite!!!! Kciuk jest debeściarski

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
szczerze to zazdroszczę, bo nawet jakbym chciala to mi alkohol w ogóle nie wchodzi ostatnio. nawet 1 piwa nie mogę zmęczyć czasami. :P
Mi piwo też. Boli brzuch po nim
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To że są na 0 to nie znaczy, że sąbezlształtne Ok to może inaczej podoba mi się naturalny kształt twojej płytki paznokciowej Serio czy masz pazurki pomalowane czy nie. Masz bardzo regularny kształt wszystkich paznokci
Baaardzo dziękuję. Sprawiłaś mi ogromna przyjemność
Cudowny kolor lakieru

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

trzeba mieć jaki sposób na życie, no nie?
Ba!
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
i znów tylko na chwilkę.. ;/

Pokazuję nowy lakier uwielbiam lakiery z JOKO tutaj Blue Fez (J178) Joko Orient Express więcej [TU]
Jestem Twoją fanką. Nie edość że mani zawsze idealne to i zdjęcia piękne....
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Heeeeejjjj Wam

itam się po pierwszym tygodniu w nowej pracy. Preziu, miałaś rację. Chyba nie obejdzie się bez uspokajaczy
Ale już jest coraz lepiej. Pierwsze dwa dni były najgorsze. Pomalutku ogarniam już. I mam super współpracowników Fantastyczni ludzie. Tylko obowiązków w ciul. I mam blokady na internet Dlatego najprawdopodobniej będę zaglądać tylko w weekendy. No i czasem jak będę miała siłe to w tygodniu wieczorami

Moooocnooo Was całuję
I uciekam szykować się na imprezę

pozdrawiam- Pani Inspektor

Trzymaj się ciepło I wpadaj częściej

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

dziękuję
Ty też widzisz, że coś ten lakier nie ten teges
:
No tak, ale nie potrafię sprecyzować czemu.

To mani super jest
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ćpachnęłam sobie tęczową kreskę na oku i idę na podbój mojej wsi
Miłego wieczorku wszystkim i trzymajcie kciuki, żebym przeżyła ten wieczór
Pokaż koniecznie prooooszę
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora