Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-06, 16:19   #99
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Ja rowniez wspolczuje tym dziewczynom, ktore musza wysluchiwac zlosliwosi na temat bladej skory Podobnie jak Truskawkowawiosna nie przypominam sobie , zebym zostala odeslana na solarium, czy zeby ktos mi polecil ekspozycje na promienie sloneczne

Nawet, gdy slysze: ale jestes biala, to raczej z podziwem, niz z obrzydzeniem Ostatnio duzo komplementow usluszalam od dziewczyn, ktore regularnie odwiedzaja solarium. Dzieki nim, spojrzalam na te sprawe odrobine inaczej To nie jest tak, ze wszystkie opalajace sie osoby nie znosza czyjejs bladosci- one b. czesto nie lubia tylko siebie, w bladym wydaniu
raczej "ale masz fajna jasna twarzyczke, jak lalka z porcelany" moze chodzi tez o odcień bladości, czasem jest ziemisty, niezdrowy, dlatego moze wygladac nieladnie,odpowiednia pielegnacja, rezygnacja z matu absolutnego na twarzy, kulleczki vollare bądz delikatny roż i efekt naprawdę ładny faktycznie coś w tym jest, ktos może powiedzieć, że zazdrości bomogę chodzic nieopalona będac bladzizna. bo on blado wyglada naprawde nieciekawie, wie, ze niszczy zdrowie, ale nie moze na siebie patrzec
Cytat:
Co do przyciemniania: mysle, ze jesli dopasujesz odpowiedni. letni makijaz- jasna twarz nie bedzie wygladala zle, przy zlotawych ramionach
Sama mam cialo o ton jasniejsze, od twarzy (ktora wymeczylam swego czasu, walka z tradzikiem ) i obiektywnie patrzac (wielokrotnie zasiegalam opinii ) nie ma razacej roznicy- wiec w druga strone , tez nie powinno byc
mam wrazenie, ze z lekko przyciemniana twarza wygladam gorzej(puder brązujacy) chociaz otoczenie twierdzi, ze w obu wersjach wygladam dobrze, ale w jasnej wersji czuję sie bardziej swojsko
za to nie lubie patrzec na moje blade łydki, okropienstwo w moim przypadku wyprobuję balsam dove
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora