Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-20, 11:19   #4725
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tego się właśnie spodziewam, dlatego nawet nie próbuję się użerać z nimi, nie będę kupować i tyle. Ja właśnie do producenta, a raczej właścicieli marki mam żal ogromny.

Najbardziej mnie śmieszą tego typu sceny, jak wchodzę np do Stendersa, Mydlarni u Franciszka albo właśnie YR. Jeszcze nic nie powiedziałam, nie zapytałam, nawet na nich nie spojrzałam, a oni mnie już zapewniają, że skład jest naturalnyMoże mam na czole wypisane, że uczestniczę w tym wątku
.
Jak to 'Ani mru mru' zauwazylo w jednym ze skeczy, to taki 'chłyt małketinkofy'... kiedy laaaaaata temu bylam konsultantka Oriflame tez radzono nam zwracac uwage klientom na naturalnosc ich produktow i podkreslac dobrodziejstwo skladow w przeciwstawieniu do Avonu... Teraz powstrzymuje sie od takowych komentarzy w kontekscie roznych kosmetykow, zeby ktos mi oczu nie wydrapal. A niewiedza galopuje w spoleczenstwie. Pelno jest niedouczonych 'specjalistow' szastajacych 'fachowymi' poradami... takie panie mowia z reguly to co im polecono lub na co wiekszosc klientek sie chwyta. Smutna prawda.


Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

ja w sobotę w Sephorze, przy półce z Pat&Rub; podchodzi konsultantka, i taka gadka, że:
- szukam kremu koloryzującego
-może Guerlain???
-nie, wolałabym coś z kosmetyków o naturalnym składzie
-ma naturalny skład!
-Guerlain? Wątpię
-ma
-a jaki ma certyfikat?
-a po co certyfikat? Przecież te certyfikowane też mogą mieć nienaturalne składy...
-
-no na przykład AA (AAECO)
-[COLOR="Silver"]
Jest poniedzialek. Jest radosc A pani wyrosnie 'pypeć' na jezyku jak to mawial moj dziadek.

Jak juz jestesmy przy temacie Sephory, czy dostane gdzies naturalny odpowiednik Meteorytow lub pudru rozswietlajacego Hourglass (Ambient Powder czy jakos tak)? Wie ktos cos? Nie chodzi mi o konkretny rozswietlacz tylko o wlasnie puder wykanczajacy z dodatkiem subtelnego rozswietlenia, tak zebym mogla go uzyc omiatajac cala twarz. Kazda rada w cenie

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Amazon wysyla chyba wszedzie
Znalazlam ta pania. Sprzedaje rowniez na Etsy! Jupiii! Kup, obadaj to moze i ja sie skusze.
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2014-01-20 o 11:20
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora