Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o ładną cerę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-10, 16:45   #3
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Walka o ładną cerę

Cytat:
Napisane przez BarbaraRosi Pokaż wiadomość
Moja cera nie jest łatwa, przez 8 lat miałam trądzik, przebarwienia i blizny. Przebarwień nie mam od ponad roku, z bliznami walczę. W środę zdecydowałam się na zabieg TCa 25%.

Codzienna pielęgnacja to rano mycie twarzy rano i wieczorem żelem Loreal bez mydła. Błąd jaki popełniałam, to przez wiele lat myślałam, że mam skórę tłustą, gdy dopiero jakiś czas temu zdałam sobie sprawę, że moja cera jest sucha i wrażliwa tak naprawdę. Gdy skóra po TCA dojdzie już do siebie, chcę kupić sobie jeszcze jakiś krem nawilżający i krem pod oczy

Poza tym jeśli chcesz sobie wygładzić fajnie małe zmarszczki, a nie będzie to efekt krótkotrwały lecz skóra będzie sama się regenerować polecam ostrzykiwanie Twoim własnym osoczem bogatopłytkowym. Ja w ten sposób spłyciłam blizny po trądziku, ale nie mam już pieniędzy na kolejne zabiegi, bo niestety do najtańszych nie należą. Dlatego zdecydowałam się na TCA.
Ojj skąd ja to znam długo katowałam twarz wysuszającymi kosmetykami z alkoholem. Myślałam, że trzeba maksymalnie wysuszać to wszystko zniknie, a tu takie zaskoczenie. Teraz podchodzę do tematu bardziej świadomie - używam delikatnych produktów żeby nie wyrządzić sobie większej krzywdy.

Ostrzykiwanie osoczem może być fajną opcją, zaciekawiłaś mnie. Niestety żadne zabiegi nie wchodzą u mnie teraz w grę - nie mam własnego źródła utrzymania
A jak w ogóle wygląda taki zabieg i pielęgnacja twarzy po nim?
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując