Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-01, 07:34   #2134
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie,ale powiedzcie czy healthy mixa czuć,że jest na twarzy.?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja na cerze normalnej nie czuje go

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie
Kupiłam ostatnio Colorstaya dla cery tłustej (dawno, dawno temu miałam wersję dla cery suchej) i nie mam pojęcia, co z tym podkładem jest nie tak. Nakładam go niewielką ilość, wygląda pięknie przez 2h, a później zaczyna się tragedia. O ile na partiach suchych jest w nienaruszonym stanie, tak w strefie T (nos, broda i policzki) obrzydliwie się rozwarstwia, tworząc zbite kawałeczki podkładu i puste placki. Złazi z nosa, podkreślając wszystkie rozszerzone pory, wygląda jakbym miała skórę wysuszoną na wiór. Jest to pierwszy podkład, który tak zachowuje się na mojej skórze i nie da się go ogarnąć, ani ponownym rozsmarowaniem (po prostu przyczepia się do palców), ani zmatowieniem, ani wklepaniem gąbką. Moja skóra jest mieszana, dość uspokoiła się w strefie przetłuszczającej się i o ile czasami zdarzało się, że podkłady znikały z tych partii, tak nigdy nie robiło się tam ciasto.

Czy to wina Colorstaya? Czy kremów pod podkład? Zawsze stosowałam Ziaję z serii Liście Manuka albo LRP Hydraphase Intense Legere, ewentualnie LRP Effaclar Duo + i nigdy podobnych przygód nie miałam.
Może któraś z was coś poradzić?
Może jest dla Ciebie w tej chwili za ciężki. On robi Ci ciasto czy osadza się na suchych skórkach? Ja mam b.kiepskie zdanie o Revlonie ale aż tak źle się u mnie nie zachowywał.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora