Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-15, 20:25   #1263
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jakieee świetne


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
co te koty tam u Ciebie na paznokciach robią? boskie, aż mi się gęba śmieje i zazdroszczę zdolności i cierpliwości, bo ja nie mam ani jednego, ani drugiego.. u mnie powstałaby z tego jedna wielka czarno-biała plama i chustka też świetna
Jak to co, pocieszają mnie przed poniedziałkiem. Mi też się gęba śmieje jak czytam coś takiego, dziękuję. A cierpliwość zaczęłam tracić dopiero przy drugiej ręce, bolał mnie kark, do tego czarną farbkę ciągle mam całkowicie zgluciałą, bo w najbliższym plastycznym są wszystkie możliwe kolory... prócz czarnego.
A chustkę kocham, najchętniej bym jej nie zdejmowała wcale.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50665196]Fajne,fajne

Nie mam się o co obrażać

Świetne jest to mani [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Oooooooooo jakie super te kotki! bombowe mani!


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
samo mani mi się podoba, zażółcenia nie widzę, ale w tym mani pazurki jakieś wyjątkowo długie mi się wydają. Za długie. Ale może to złudzenie.
O właśnie, mi też się wydają trochę za długie. Ale może to ten french sprawia takie wrażenie.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
łaaadne patrzyłam na tego Manhattana i go nie wzięłam.......

haha, ale pocieszne
Haha, myślałam że Tobie się nie spodobają, w końcu tyle tu różu. Ja się czaiłam na tego drugiego, takiego bordowego, ale w końcu stwierdziłam że zmieszam sobie sama coś podobnego i nie wzięłam.

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-03-15 o 20:28
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora