Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-28, 13:04   #107
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość
Classic wine to taki buraczkowy bardziej. Ciężko mi było uchwycić go na zdjęciu - w dzień jest zupełnie inny niż wieczorem. I nazwa idealnie odpowiada temu kolorowi.
Za dnia to coś takiego jak na pierwszej focie, a wieczorem podchodzi w burgund, buraczkowy - nie udało mi się znaleźć dobrego zdjęcia do tego ale jest pięęęękny.


Co do deep red, on nie jest wcale taki ciemny na stronie semilaca.
Wieczorem wygląda tak jak na 2gim zdjęciu, za dnia tak jak na 3, choć on trochę bardziej w rdzawy kolor idzie niż w czerwień.


Również jest piękny ale mi jednak bardziej Classic Wine podchodzi. Jakiś taki bardziej urzekający jest
dzieki za fotke ten classic wine wydaje sie tym czego szukam, bo szukam tak naprawde koloru jak pearl red tyle ze bez drobinek, takiej klasycznej, mocnej czerwieni bez tonu pomaranczy ani rozu.
Cytat:
Napisane przez OlaBankowska Pokaż wiadomość
Legendary Red mój facet nazywa "czerwienią Ferrari", ale wg mnie ma pomarańczowe tony. Intense Red jest sporo ciemniejszy, bardziej stonowany, moja mama twierdzi, że to przybrudzona czerwień.
na fotkach z neta legendary wyglada na czerwien czysta i idealna ale jak mowisz ze ma pomaranczowe tony to
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ile warstw Frappe nakładacie ?
2, jedna nie kryje 100%.


To dam fotki z 070 pearl red moje szponerki

DSC03751.JPGDSC03755.JPG
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując