Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-18, 11:11   #2185
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No jaki mam dzień paskudny... Bylam dziś u wójt, zapytać czy faktycznie nie ma pieniędzy na kulturę pracy dlatego jest redukcja etatów -mojego, bo np instruktorzy, którzy pracują 6 godzin miesięcznie dostają 1,5 tys. Ale do rzeczy, dowiedziałam się, że jest bardzo mały budzet- ale więcej bedzie o tym mówione na radzie gminy. Teraz spieszy sie na spotkanie, więc nie może rozmawiac. Ok, rozumiem.
Potem miałam jechać jeszcze kilka rzeczy załatwiać, więc stwierdzilam, że wejdę do urzędu pracy. Może wiadomo juz co że stażem - w koncu dyrektor mówiła, że wniosek o staż dla mnie złożyła, bo co prawda budżetu na przedłużenie umowy nie ma, ale pracuję bardzo dobrze i chce te współprace kontynuować. Poszłam, mówię jaka jest sytuacja i że chciałam zapytać, czy coś wiadomo. To pani mi odpowiedziała, że wniosek z tej instytucji jest, i to że wskazaniem na konkretną osobę. Tyle, że to nie ja nią jestem. Normalnie ręce mi opadły... Mnie dyrektorzyca uraczyla cała opowiastka, że nie mogę byc 2 razy w tej samej instytucji, więc formalnie będę w tej drugiej itp, taki sam zakres obowiązków itp. A tu taka wiadomość...
Nawet nowe pasiaki i spodnie nie cieszą...
ojej współczuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora