Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-20, 17:18   #14
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez Noor
O właśnie! Jakbym czytała o sobie - sucha, łuszcząca się skóra (zwłaszcza na brzuchu i udach) - i tona balsamów, z których nie sprawdził się żaden, oprócz mleczka Nivea i oliwki dla dzieci J&J codziennie po prysznicu, na mokrą skórę (ale wszystkie ciuchy tłuste ). Zużyłam tak całe opakowanie oliwki, potem przeszłam na mleczko Nivea (codziennie, a czasem 2 x dziennie) i jest OK. - sucha łuska nie wraca (po innych balsamach - w tym kakaowym Ziai, białym Nivea i czerwonym Garniera - wraca). Nie wróciła jeszcze tylko po Exomega Biodermy, ale to droga zabawa.
Ja zwróciłabym Ci tylko uwagę również na żel pod prysznic - zmień na jakiś niewysuszający (podobno seria kakaowa AA Oceanic jest niezła, ale sama jeszcze nie próbowałam).
Heh to widze i na Ciebie dzialaja tylko te 2 rzeczy: Nivea i J&J no coz...bede moze jeszcze probowac innych rzeczy, moze ten balsam dla dzieci z J&J? okaze sie wszystko w praniu pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując