Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-31, 11:16   #3191
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Agnieszko kis kochana- ja nie mam namiarów na cosmelan na ebayu, wogóle mało sie znam na kupowaniu w ten sposób kosmetyków, ale musze sie podszkolić , bo wychodzi naprawde taniej.
Co do kremu aneve- to ona tez bieli i sie swieci, i ma bardzo tłustą konsystencje. mi jakoś odpowiadała i czułam sie z nią bezpiecznie dlatego jeszcze raz ją chciałam kupić ale tez w żadnej aptece nie dostałam. Kupiłam Iwostin( nasze polskie, tanie bo 28zł i jestem zadowola- super sie wchłania wiec polecam i aż tak mocno nie bieli)
Napisz jak tam twój buziaczek i plamiska? czy jeszcze je widzisz????

Madziusia moja buzia no chyba spoko choc 7 dni temu plamy byly jakos tak mniej widoczne a teraz je widze na czole i policzkach nie rozumiem dlaczego tak sie dziaje
sa takie cienie Boze mam nadzieje ze zejda bo dzis jest 2 tydzien od nalozenia maski cos 1
A co to znaczy to bielenie ? to ze twarz sie rozjasnia ?
dzisiaj lece po odbior emulsji 50 z avene bo wczoraj zamowilam w aptece
mam nadzieje ze po emulsji nie bede sie tak swiecic
a co do pudrow i tym podobne to juz nie moge sie doczekac do ich uzywania , bo jednak choc twarz wyglada duzo lepiej , czuje sie bez jakos tak golo
musze pomyslec jeszcze o kremie kolorowym tej samej firmy ale to dopiero gdzies za 2 miechy
buziaki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora