Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-25, 11:42   #1264
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dzięki eLWhy Właśnie dzisiaj dostałam list z uczelni i trochę roztrzęsiona chodzę, bo powoli wszystko do mnie dociera. Życie na 'własnym garnuszku' jakoś mnie troszkę przeraża. Na szczęście wiem już co i jak z wydziałem, immartykulacją itd., chociaż też są pewne niezgodności, które powinny się niedługo wyjaśnić.

Nigdy nie miałam AD (a to dziwne, bo myślałam, ze przeszłam już przez prawie wszystkie specyfiki ), więc nie powiem nic z praktycznego punktu widzenia. Jeśli chodzi o teorię - moim zdaniem jakaś poprawa może być, jeśli AD zawiera substancje, które działają też na powierzchni skóry (a pewnie zawiera). Z tego, co pamiętam, zdarzało mi się przy różnych lekach widzieć poprawę po pojedynczych zastosowaniach. Chociaż lepiej by było, gdyby wypowiedział się ktoś, kto zna się na składach lub stosował Skinoren i AD.
Swoją drogą, Skinoren wspominam z ciarkami na plecach. Miałam masakrę na twarzy bez wyciskania, bo wszystko na czole i brodzie było czerwone i schodzić jakoś też niebardzo chciało.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora