Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja laserowa Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-18, 15:21   #13
Iwoona84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Estetiki na Sławkowskiej. Nie mam porównania z innymi gabinetami bo nigdzie indziej nie byłam a ten mi bardzo odpowiada. Depiluje się LSD (Light Sheer Duet). Jak na razie z efektów jestem zadowolona ale tak naprawdę to wszystko okaże się po jakimś czasie
Wiele niestety Ci nie pomogłam ale napisz jak się zdecydujesz gdzie iść no i oczywiście jakie będą u Ciebie efekty. Ja taka ciekawska baba jestem
Aha, no i nie daj się skusić promocjami na IPL bo to podobno pieniądze wyrzucone w błoto. Z tego co czytałam i słyszałam to w praktyce nie wiele się różni od zwykłej depilacji, tzn. jak przestaniesz chodzić na zabiegi to włosy zaczną Ci odrastać. Zresztą na ten temat też już było sporo wątków

Hej, nie wiem gdzie i co czytałaś na temat depilacji laserem IPL ale grubo się mylisz co do tego zabiegu. Dużo oczywiście zależy od rodzaju lasera oraz od wiedzy i kompetencji wykonującego zabieg. Ja jestem po 4 zabiegach na nogi i pozbyłam się owłosienia, owszem nie na zawsze ale na ok. rok. Chyba nie porównasz mi tego do zwykłej depilacji np woskiem gdzie włoski odrastają średnio po 2 tygodniach.
Ale oczywiście to jest wybór indywidualny.
Osobiście z czystym sumieniem mogę polecić mały salonik o nazwie "Perła" przy al. Słowackiego 60, mają tam bardzo miłą kosmetyczkę która zna się na rzeczy. Pozdrawiam.
Iwoona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując