Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-07, 08:08   #1506
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A które konkretnie kwasy i peelingi?
Konkretnie to np. migdał samorobiony, ale moja skóra się bardzo lubi z różnymi kwasami, bardzo jest na nie podatna, więc nie powiem Ci, czy akurat u Ciebie się dany kwas sprawdzi.

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
A poradźcie dziewczyny coś na zanieczyszczony nos. Pory na policzkach i czole skutecznie oczyszczam, ale nos mam okropny, chropowaty i widać, że jest zapchany. Nie wiem czy inwestować w jakieś plastry może...
To też są zaskórniki, tyle, że otwarte, w dodatku czarne wągry świadczą, że zachodzi regularny proces utleniania sebum, a więc działalność wolnych rodników. Niektórym pomagają na to filtry UV, wszak chronią przed słońcem, które przyspiesza proces utleniania, innym suplementacja w antyoksydanty. Ja filtrów nie stosuję na co dzień ze względu na dużą skłonność do zapychania, natomiast bardzo dokładnie twarz codziennie oczyszczam, suplementuję się i kwaszę, u mnie problem jest w zaniku, a był duży. Bardzo ważna jest dieta bogata w antyoksydanty, warzywa, owoce.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora