Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 15:41   #1838
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
nasza?
ok .. nasza
a jakie?
z pudru bedziesz zadowolona


swieze tusze doprowadzaja mnie do szalu




aaaa to te cienie co niby tansza wersja Chanel
czyli nie polecasz? tzn blade sa tak?
tak sie nad nimi zastanawiam ale jedyne co mnie trzyma to fakt ze mam cala mase cieni i nawet wiekszosci nie uzywam, wic po co mi nastepne
co innego np blyszczyk wszystkie ktore mam uzywam


a powiedz mi prosze czy probowalas moze tego mineralne NYC ale sypkiego? ciekawi mnie, a moj Maybelline jest wlasnie na wykonczeniu, nie wiem czy znowu kupic maubelline czy wyprobowac ten NYC .. chociaz on kosztuje 4 funty, to nie majatek wiec jakby sie okazal niewypalem to nie duza strata
W tych cieniach to zalezy ktory odcien - bo Smoky Eyes to do dupy sa, ale za to Purple Haze sa cudowne, w zaleznosci ile sie nalozy i jak bardzo rozetrze mozna zrobic dzienny lub wyjsciowy makijaz

Sypkiego z NYC nie uzywalam, ale 'tesciowa' sobie ostatnio kupila i calkiem zadowolona jest - tyle, ze ona ma ponad 60 lat wiec skora tez inna Ja ogolnie sypkich nie lubie, ale jak mowisz.. Za 4 funty warto zaryzykowac - ja sie nie nastawialam na wiele kupujac ten w kamieniu a okazal sie calkiem niezly

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację
Bardzo fajna aktualizacja, szczegolnie ten mleczno fioletowy lakier

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
efekty dzisiejszego poprawiania humoru
na ręce u góry bez bazy a na dole z bazą.
Oo, a jakiej bazy uzywasz, ze Ci tak ladnie kolory podbija ? Ja zadnej nie mam bo ciagle nie moge sie zdecydowac ktora kupic..

Cytat:
Napisane przez Aiiiiiii Pokaż wiadomość
Dawno, dawno temu...a konkretnie w piatej czesci watku zamieszczalam swoja kolekcje kolorowki Jako ze od tamtej pory troche mi przybylo, to wrzucam.
Piekne Co to za paletka z drugiego zdjecia ? Wyglada bardzo zachecajaco

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A to moja majowa aktualizacja

Kurcze, nie udało mi się uchwycić kolorów lakierów, a już Mellow Eveline to wogóle Jakiś taki zwykły róż wyszedł a to fuksja

Czerwienie Delii wyszły bardzo podobnie, ale są różne Ta z prawej jest matowa, a druga jasniejsza i delikatnie perłowa.
Lakier Joko i PR tez inaczej wyszły niż są naprawde Malinka PR poleci do Ice (o i le nadal chce ) ale póki co jest u mnie
Jaka ladna aktualizacja A jak sie sprawuje musowa szminka Avon'u ? Jaki to kolorek i jak wyglada na ustach ?
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując