Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-20, 05:54   #2049
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez topka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
lacze sie w bolu z powodu posiadanie rozstepow.moj brzuch o masakra.jestem ponad 10 miesiecy po porodzie i moje kaniony sa prawie takiego samego koloru jak skora(nieco ciemniejsze) ale za to sa strasznie glebokie i pomarszczone.mysle o nich codziennie bo tak paskudnie wygladaja,ze nie da sie zapomniec.stosuje kremy,oliwki,peelingi z kawy,zimny prysznic,masuje rekawica ale ostatnio zdecydowalam,ze oprocz tego wszystkiego chce zastosowac cos bardziej radykalnego.i w zwiazku z tym zwracam sie do Was z prosba:co jest najlepsze na plepszenie krech?mezoerapia,mickoder mabrazja czy moze laser?wydawalo mi sie,ze laser(duzo sie naczytalam)ale o pozostalych metodach tez znalazlam przekonujace teksy i nie wiem co wybrac.doradzcie prosze jesli mialysciejakies doswiadczenie.moze jest u jakas dziewczyna,ktora zastosowala laser?
Pozdrawiam.
Z całego serca polecam Tobie mikrodermabrazję!!!!!!!!! !wiem,że to zależy od skóry,ale mi pomogla.Jestem po 4 zabiegach i powiem,że to jest rewelacja!!!Używam kremów również są bardzo pomocne i wspomagają,ale same tego nigdy nie zlikwidują takich rozstępów nie ma się co łudzić.Zabiegi są dość drogie,ale naprawdę warlo.Jestem przekonana,że do wakacji nie będę miała śladu po rozstępach.Mikrodermabraz ja ściera skórę i im głębiej jest robiona tym większy rezultat.Tyle lat się męczyłam z brzuchem.Zakładałam dłuższe bluzeczki bo bałam się ,że gdy podniosę rękę do góry to wyskoczy mi kawałek brzuchaWstydziłam się ogromnie,a teraz przyszedł czas na odsłonięcie brzuchaBardzo się z tego cieszę.Mikrodermabrazją likwiduje też bliznę na nodze efekt też jest widoczny.
Proponuje nie zastanawiać się i jeśli posiada się finanse to zdecydować się na ten zabieg.POLECAM
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując