Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie Grzechy Fryzjerów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 16:18   #428
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No tak, ale wlosy za ucho, tez 5 na krzyz (bo skad niby ma sie ich zrobic wiecej) wygladaja fajnie? wlosy dlugie to mozna jeszcze zakrecic, spiac, cos z nimi zrobic, a krotkie to smetnie wisza i strasza (wiekszosc jak jest cienka, nawet po ulozeniu opada)..
Z tym się nie zgodzę - krótsze włosy dobrze ostrzyżone robią wrażenie gęstszych, łatwiej je wymodelować i odbić od skóry = wyglądają fajnie Dobrze wymodelowane nie opadają, wystarczy trochę wprawy i można mieć całkiem fajną objętość - do której nawet w/w pianka nie jest potrzebna. Długie włosy, pewnie pod wpływem własnego ciężaru, oklapują i podkreślają to, że jest ich niewiele. Masz rację, że długie włosy można zakręcić, spiąć czy coś - ale zwykle posiadaczkom długich włosów chyba się nie chce - bo często widzę na ulicy jak te długie włosy smętnie wiszą i są tak oklapnięte, że nawet wiatr ich nie ruszy. I żeby nie było, nic nie mam do takich osób, jeśli czują się z tym dobrze to ok, tylko nie zawsze długie włosy = sexy i kobieco.

Natomiast lea88 napisałaś coś, co dla mnie jest bardzo drażniące w salonach - wciskanie klientkom serii kosmetyków, nie wiadomo po co. Mam tylko nadzieję, że była w miarę ustawiona i nie szarpnęło ją to po kieszeni. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę kiedy fryzjer wciska kosmetyki za niemałe pieniądze, każdemu wmawiając to samo: "ojej jakie ma pani suche włoski - używa pani maski?" Odechciewa się chodzić...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując