Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-02, 18:53   #4261
Pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar Pozytywka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 72
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kolai14 Pokaż wiadomość
czesc...
chce sobie zrobic kolczyka w jezyku za tydzien tylko sie boje. w wiekszosci komentarzy pisze ze ten caly "zabieg" przekluwania nie boli... ale ja cos nie jestem pewna... mozecie mi opisac ten caly "zabieg" i wasze przezycia z nim zawiazane?
pozdrawiam
U mnie to było tak. Weszłam do salonu oczywiście oszukałam, że rodzice wiedzą iż robię kolczyk, ale w razie czego miałam kartkę ze zgodą którą napisała mi koleżanka, no ale mniejsza o to.
Pani poprosiła mnie abym z nią poszła usiadłam na fotelu pani przy mnie wyjęła wenflon i kolczyk, szczypce wszystko leżało na biurku. I w miedzy czasie miałam tłumaczone co można jeść, robić, a czego unikać. Gdy mi wszystko powiedziała jeszcze raz spytała się czy jestem pewna, że chce przebić ten język. Odpowiedź oczywiście: tak. Więc złapała język szczypcami obejrzała z oby dwóch stron kazała zamknąć oczy i czuję lekki ukucie dosłownie przez moment za chwilę czuje jak kolczyk przechodzi mi przez język w zasadzie fajne uczucie heh. A pani już można otworzyć oczy to trwało dosłownie 15-20 sekund. Nic strasznego naprawdę ból minimalny praktycznie żaden. Na samym końcu spytała czy dobrze się czuję po przebiciu czy raczej słabo i czy jak wstanę z fotelu to nie zemdleję. Akurat czułam sie dobrze podziękowałam zapłaciłam i wyszłam. Gdybym miała się zdecydować to z pewnością jeszcze raz bym przebiła język, no ale po co mi drugi kolczyk w języku. Gorzej było po przebiciu następnego dnia gdy język spuchł, aż miałam ochotę już wyjąć ten kolczyk tak mnie irytował ten ból. No ale wytrzymałam najgorsze pierwsz 3 dni, a puźniej już było tylko lepiej.
__________________

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3


Edytowane przez Pozytywka
Czas edycji: 2009-06-02 o 18:57 Powód: zmiana tekstu
Pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora