Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 19:18   #4254
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Zapomniałam napisać, że wczoraj w nocy skuszona promocją -50% w sklepie internetowym (na wszystko, zielone punkty i promocje też) popełniłam małe zamówienie. 2 x płukanka, 2 x szampon pokrzywowy, płyn micelarny i peeling do stóp.


Możliwe, że tak właśnie jest... Ale mimo wszystko spróbuję jeszcze poszukać jakiegoś zamiennika.
Mogę Ci polecić na końcówki pomadę JMO, bo wykańczam jej 3 pudło, więc jako takie pojecie o niej mam Bardzo ekonomiczny i wydajny produkt.

Chciałam Cię zapytać o zakupy w Yves Rocher. Czy to nadal tak funkcjonuje, że trzeba coś tam pocztą wypełniać i odsyłać, żeby móc jak normalny człowiek zrobić zakupy internetowe? Wieki tam nie kupowałam, właśnie przez te niedogodności

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też
Wzięłam 3 butelki płynu do demakijażu bio,tonik na noc bio,balsam do ust bio,peeling-pumeks do stóp i żel do mycia twarzy.
Szkoda,że nie było mleczka do ciała i kremu pod oczy bio.
Udała im się ta promocja-p&r i JMO mogliby wziąć przykład
Ale się obłowiłaś
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora