Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-12, 22:54   #1035
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ahoj dziewczyny, mam pytanie odnośnie tego kwasu kojowego.
Czy macie porównanie z kwasem migdałowym?
Jaka jest różnica, który wydaje się być skuteczniejszy?
Mam już doświadczenie z migdałem, z mlekowym, wszelkie acnedermy, effaclary k, glyco-A. Zastanawia mnie jak wypada na tle tych kwasów.
mam porównanie
kojowy stosuję od marca z małą przerwą ok. 2 tygodni (codziennie albo nawet kilka razy dziennie aplikowałam)
Plamy z brunatnych stały się prawie w kolorze mojej skóry (max 2 tony ciemniejsze w najgorszym miejscu)Według mnie- zmiana jest ogromna.
Niedawno zrobiłam 2 razy peeling migdałowy stężeniem 16% - łuszczenie było małe, bo skórę mam zaprawioną i "nosorożcową"
po migdałku- cara jest wyrównana, pory zmniejszone, nie wpłynął w żaden widoczny sposób na przebarwienia...ale... zestawienie kojowy+ migdałowy to dobra opcja.
Moge powiedzieć że ogólnie poprawia wygląd twarzy z przebarwieniami i problematyczną, potrądzikową skórą. Osobiście polecałabym taki zestaw (kojowy na codzień, bo on nie wysusza ani nie drażni i raz na 10-14 dni migdał w niższym stężeniu,tak do 20%)
Jedak sam migdał na przebarwienia-to według mnie za mało(moje przebarwienia były w kolorze zaschniętej krwi, pod makijażem wyglądały jak niezbyt dobrze zakamuflowane sińce)
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2012-06-12 o 22:58
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując