Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-13, 13:54   #1038
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY

U mnie po latach walki sprawdzil sie krem neostrata 2 razy dziennie przez 3 miesiace, bioderma dla dzieci 50+, i non stop kapelusz i maska chirurgiczna . Przebarwienia sie baardzo rozjasnily, jestem szczesliwa bo w koncu nikt mnie nie pyta co to za plamy na mojej twarzy. Kuracje robilam od grudnia do lutego. Potem religijnie : filtr, maska, kapelusz - tak, wygladam jak obcy) .Teraz dodalam wieczorem serum azaleinowe i rano wit.c . Na razie jest ok, lekko sciemnialy ale zwykle do tej pory mam juz ciemno brazowe. Obserwuje tak wszystko i nasuwaja mi sie pytania:

1. nie chce detronizowac filtrow ale zauwazylam u siebie ze nawet jak sie wysmaruje filtrem jak glupia- czyli przepisowo to po calym dniu - nie non stop na sloncu- przebarwienia lekko ciemnieja mimo ze reaplikuje filtr. Idealnie dziala pelna blokada fizyczna - maska i kapelusz. Czy to znaczy ze filtr chroni malo? Czy w takim badz razie skoro tak czy owak robie sie na obcego to moge sobie darowac filtr?

2. lub myslalm o zastapieniu kapelusza parasolka bo mi w glowe goraco) Niesmialo, niesmialo... skoro parasol to moze zdjac i maske i filtrowac sie na maxa tylko? Jest lato , w masce goraco tez,caly czas mam spocony r...

Pod koniec roku planuje zmasowany atak mieszanka: neostrata i retin a lub krem cosmelan.

Laciate i pozytywne pozdrowienia))
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując