Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-02, 16:20   #1188
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Ogólnie nie za bardzo się znam i forum przeglądam dopiero od niedawna. Zajrzałam już na wątki o Acne Derm. Dużo czytania i przebrnę przez to wszystko zaraz po sesji. Chcę tylko najpierw o coś zapytać. Czy to jest dla każdego?
Dążę jednak do ideału... A tu dużo mi brakuje... Moja cera wygląda tak:
- jest tłusta (stosuję matujący krem z serii MOC SIARKOWA Barwy i nie świecę się masakrycznie)

- strefa T przetłuszcza się najbardziej

- często pojawiają się na czole i brodzie zaskórniaki

- strefa T jest niestety cała w czarnych kropeczkach Już nie wiem, jak zlikwidować te zatkane pory? Czytałam, że skuteczny jest olejek pichtowy z petroleum, ale jeszcze nie próbowałam...

- na policzkach (szczególnie tak poniżej oczu) widać strasznie rozszerzone pory

- na całej buzi pozostały mi drobne przebarwienia, które jednak widać

- ogólnie nie wychodzę z domu bez podkładu matującego, który trochę ukrywa te niedoskonałości. Zdaję sobie jednak sprawę, że dziurki i tak widać :/

Czy uważacie, że mogłabym rozpocząć kurację Acne? Proszę o radę. Jeśli AD miałoby mi pomóc to na pewno spróbuję. I z tego co już widziałam konieczne są wtedy filtry na dzień... Jeszcze nie mam pojęcia co i jak, ale zapoznam się z tym dokładnie.
Teraz tylko proszę o Wasze zdanie. Czy Acne jest dla mnie?


Nie mogłam wytrzymać Mam sie uczyć, ale musiałam poczytać o tym Acne dokładniej. Myślę, że może mi pomóc... Co prawda napisałyście, że w mniejszym stopniu wpływa na wągry, zaskórniaki, ale to też sprawa indywidualna. Muszę spróbować
Acne Derm działa w sposób indywidualny na każdą z nas. Trudno powiedzieć, czy u Ciebie zadziała tak jak tego chcesz, czy słabiej a może wogóle. Może też (choć to zdarza się rzadziej) zaszkodzić. Ale spróbować możesz. Na poczatek smaruj się nim tylko na noc (najlepiej co 2 noc) i uważnie obserwój stan cery. Jeśli nie będzie działo się nic niepokojącego to możesz spokojnie używać dalej. Mam nadzieję, że pomoże i doczekasz się ładnej gładkiej cery

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja sie smaruje od miesiąca Acne Dermem i widze ogólną poprawe w wyglądzie cery, jednak nie smaruje sie filtrami bo poprostu nie stać mnie teraz na nie czy to znaczy że dostane w najbliższym lub dalszym czasie przebarwień??
Raczej nie powinnaś ich dostać. AD nie jest fotouczulający i teoretycznie nie powinno być żadnych przebarwień. Jednak tak jak każdy kwas AD wydelikaca naskórek, a delikatna cieńsza skóra jesta bardziej podatna na różnego rodzaju plamki i przebarwienia. Dla wasnego bezpieczeństwa powinnaś jak najszybciej zacząć używać nawet słabszych filtrów, aby nie zostawiać buzi bez jakiejkolwiek ochrony.
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora