Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-19, 18:24   #2211
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laski powiedzcie, ze manizera nie warto kupowąc, no proszę tak ładnie
Maryśka jest piękna ale wg. mnie lepsza na lato - choć Ty akurat masz zupełnie inny typ urody niż ja, więc pewnie inaczej w niej wyglądasz.
Jeśli miałabym szukać jakichś wad, to przychodzi mi do głowy tylko jedna - ten rozświetlacz lubi u mnie podkreślać niedoskonałości cery.
Ostatnio często obchodzę dzień (prawie) bez makijażu, wybiegam z domu tylko z kremem i pudrem na twarzy i jeśli dodałabym do tego Maryśkę, to mógłby być dramat. Benefitowy High Beam daje radę na prawie gołej twarzy, a pod Maryśką - mam wrażenie - mocniej widać każdą krostkę, por i naczynko.
To tak tytułem zniechęcania


Co do P&R, dziś przyszła moja przesyłka i próbki serii hipo. Zapach bardzo miły i jakiś taki mało P&R-owy.
Za to nie dostałam jeszcze paczki z Douglasa - zamawiałam w sobotę, płaciłam przelewem. Informacja o zaksięgowaniu wpłaty przyszła we wtorek i wtedy też nadali paczkę. Myślałam że dziś lub jutro dojdzie, a tymczasem na stronie DHL znalazłam informację, że przesyłka nie wyszła jeszcze z Niemiec...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora