Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-27, 14:02   #37
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


jak sprawdzić od której części uczestniczy się w wątku? wydaje mi się, że od 3... będzie już około 2 lata


spray fajny ale po co włosom sól w szamponie myślałam zawsze, że to niewiele warty nadawacz konsystencji...co Ty wiesz na ten temat?

Agusia pisałaś o kremach do rąk phenome? pamiętam, że miałas oba - migdałowy i anty age...który Ci bardziej pasował?

Dziewczyny jesli odpowiada Wam dry flo, a nie lubicie jego białości to polecam zainteresować się pudrem ultimate finish lauress bo on właśnie na tej skrobi jest zrobiony tylko z kolorowymi dodatkami, dla mnie ten puder to strzał w 10! odcień medium który posiadam może jedynie nie pasować cerom w odcieniach różu bo puder jest zdecydowanym zółtkiem
http://www.lauress.com/base/finisher...-medium-3.html

niezła historia z tymi pomylonymi zamówieniami od make me bio ...

suzabee mnie namówiłas na tonik pietruszkowy...zastanawia m się tylko co kliknąć najpierw...pietruszkę czy jakiś z martiny gebraht...bo niestety stłukłam swoj hauszkowy tonik
ja po prostu swój pierwszy post pisałam na wątku, stąd pamiętam nie wiem jak można sprawdzić kiedy się dołączyło....

bosze......
kobieto!
co ja Tobie zrobiłam, że mnie tym lauressem kusisz????

Masz pełen wymiar, czy próbkę?

I jeszcze tonik pietruszkowy
bądźcie ludzie i podrzućcie linka jeszcze raz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora