Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-21, 22:33   #400
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: kurferek na prezent? Pretty Pink Deluxe Cosmetics Case

Miluchova, dzieki kochana dlatego wlasnie zapytalam, bo chociaz mi pasuja te 4, ktore kupilam, to tez zauwazylam ich blakniecie. Nieznaczne, ale jednak, przy lekkim makijazu bezowo brazowym, to az tak nie jest to widoczne, ale np. Najnowsze 4 guerlain trzymaja sie jak cement i sa bardzo mocno napigmentowane. Nastepnym razem kupie te ktore polecasz, moze pod choinke dostane t22?

a do naszego Autora watku, rozswietlacz wez Mary lou manizer, pomadki nie bierz, pedzle to ja bym wziela z hakuro h 76, h 78 i h 77, i do brwi tez, sa tansze niz zoeva i kryolan, a sa swietne, poniewaz mam je i sa genialne w duecie. Bronzer wzielabym tez the balm bahama mama, i mimo ze go nie mam, to ma rewelacyjne opinie na wizazu, kamuflarza z catrice tez bym nie brala, tylko jakas sensowna paletke korektorow, moze kryolana? Z tanszych to widzialam, ze niektorzy chwala essense. i koniecznie puder kryolan anti shine. To bedzie baza do stworzenia dobrego makijazu. I te cienie t22. Palety sleeka sa bardzo chwalone, wiec ja bym jedna zaryzykowala, sa tanie, a przynajmniej mozna wyprobowac laczenie kolorow, ja bym wziela dla odmiany jakas szara, nazwa bad girl, rozne ciemne akurat beda na sylwestra. Podkladow zadnych nie bierz, bo nie wiadomo na czym chcialaby pracowac, ale korektory i bezbarwny puder jak najbardziej. A moze sleek ma jakies palety pomadek?
Szkoda, ze nie ma na stanie palety rozow ze sleeka.tak czy inaczej, wybrales bardzo fajny zestaw, ja bym tylko zmienila te pedzle na hakuro, i taniej i lepiej.
Kryolan ma hd micro foundation cache, paleta korektorow, ale droga jest.

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2014-10-21 o 23:05
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując