Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 10:03   #2087
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdalenx Pokaż wiadomość
Cześć Wam,
Od niedawna wykonuję sobie mani hybrydowe lakierami Semilac i jestem nimi zachwycona, na moich paznokciach utrzymują się naprawdę długo. Obecnie na paznokciach mam lakier o nazwie 'Biscuit', co sądzicie o moim mani? Moje paznokcie nie wyglądają za dobrze, ale niestety jest to wina tego, że nie rosną prosto.

Zapomniałam o położeniu oliwki przed zrobieniem zdjęć ;/
Ładnie, też widziałam na fb szkoda że ten kolor nie wyglada w rzeczywistości tak jak na tym zdjęciu

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Niestety, z doświadczenia wiem, że nawet po zgłoszeniu na policje ciężko jest cokolwiek wywalczyć ;/
Miałam kiedyś taką sytuację że byłam zmuszona zgłosić sprawę na policję, od allegro dostałam zwrot połowy kosztów ponieważ dostałam towar ale uszkodzony ( telefon nie nadawał się do użytku), później dzięki policji sprzedający zwrócił mi pieniądze, a rekompensatę w takim wypadku trzeba zwrócić dla allegro...

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Któraś z dziewczyn miała problem z trwałością hybryd, może wina jest w lampie? Gdy ja zaczynałam też hybrydy nie trzymały się za dobrze, różnie to było, gdy zaczęły mi "padać" żarówki i wymieniłam na nowe od razu trwałość się polepszyła. Żarówki które były w lampie przy zakupie były po prostu słabe, albo już zużyte i nie utwardzały dobrze.
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora