Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-11, 18:52   #3206
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie wiem, co napiszą inni, ale ja wiem jedno: jestem w grupie BS na fb i żadna z określonych przez profesjonalistki dziewczyn nie ma oliwkowej skory. Żadna. Zwykle jest to kość słoniowa, róż, ale ma podton żółty, często brzoskwiniowy. Czasem trudno ocenić, czy róż na pewno jest ciepły, ale ciepła to jest tylko WS.

Ja np. prawie się nie opalam, tylko twarz i bary, to mam wtedy skore mocno pomarańczową
A kość słoniowa to nie jest czasem bardzo jasna oliwkowa cera? Na coś takiego natknęłam się w sieci.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja nie bardzo rozumiem, jaki oliwkowy masz na myśli?
Z reguły oliwkowy jest neutralno-chłodny, choć np. zielonkawe refleksy we włosach nie oznaczają, ze odcien jest chłodny. Zielony to raczej pigment neutralny.

Co do mamy Earth, to skoro Earth jest przekonana, ze mama na pewno jest BS i określiła to po pasujacych kolorach, to jestem pewna, ze mama ma "cieply' odcień oliwki.
Ujmę to inaczej. Po opaleniu moja skóra ma odcień żółty z zielonkawym zabarwieniem. Napisałam że to oliwka bo tak to określają dziewczyny na wątku z podkładami.

O, dla porównania wklejam link do bloga Azjatycki Cukier. Jest tam zdjęcie przedramion jej i jej męża. Jak przyłozę moje ramie do ramienia mojego męża, to wygląda tak samo jak na tym zdjęciu. Mąż wg mnie jest na 100% latem. http://azjatyckicukier.blogspot.com/...-powinnas.html

Edytowane przez Loouisse
Czas edycji: 2015-08-11 o 18:57
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora