Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~Dalsze wariacje z Granatem~
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-10, 21:57   #21
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: ~Dalsze wariacje z Granatem~

Gween - cieszę się, że choć jeden przypadł Ci do gustu


Vibeska - dzięki Ci I nie ukrywam tapeta - owszem - była niemała... I została jeszcze wzmocniona obróbką w Corelu. Ale koleżanka ma poważne zmiany skórne, jej cera jest cała w wręcz w "bruzadach" potrądzikowych... Nie wybaczyłaby mi tego, bym zamieściła tu jej zdjęcia odkrywające tę przykrą prawdę...


Cathy86 - miło mi, że ci się podoba


Phdwao - dzięki.


Agabil1 - Wyjątkowo cenna jest dla mnie Twoja pochwała. Jak i cenne są uwagi


Alice86 - jesteś dla mnie wyjątkowo hojna w miłych słowach. Dziękuję Ci za nie i za gratulacje


Kasiek1122 - aż onieśmielają mnie Twoje komplementy! Zdradzę Ci, że jestem bardziej fotogeniczna niż śliczna. Więc to prezentowanie tu swego oblicza - tylko poprzez fotografie - jest dla mnie wyjątkowo korzystne
Możliwe, że coś w tym jest - iż granat to nienajtrafniejszy wybór kolorystyki dla koleżanki (tym bardziej, że niejedna Ty to stwierdziłaś) Ale nie miałam na kim innym ćwiczyć mych wariacji z granatami...
P.S. Aż z ciekawości sprawdziłam, która to ta Magda z YCD hihi
Ja przede wszystkim mam gorszą figurę


Candibar - dziękuję za zachwyt! To rzeczywiście tym razem inny cień - teraz użyłam perłowego granatu Inglota - więc bardziej soczysty i przede wszystkim rozświetlający. Przedtem malowałam oko ciemniejszym, bardziej matowym i bardziej wpadającym w fiolet cieniem Sephora.


Del, KAROLCIA171, magda785, MONIKA1850, kociak2323, lee_monka, vanilia1 - i Wam dzięki za wszelkie miłe słowa


Kissi - widocznie jesteś tradycjonalistką, nieszczególnie otwartą na niestandardowe połączenia... Choć czy ja wiem, czy granat ze złotem to coś aż tak nowatorskiego? Wszak wystarczy spojrzeć w pogodną noc na gwiazdy rozsiane na granacie nieba...

bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując