Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 16:00   #3718
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
skaranie boskie z tą cholerną zima. No ja właśnie dziś też zaliczyłam upadek ze schodów. No kurza d.... uważałam, widziałam, dziecko ostrzegałam, a nie dość, że walnełam troche plecami i z 4 stopni zjechałam to dziecku nogi podciełam i ona zjechała z jednego. Nic jej się na szczęście nie stało. Mnie litery bola, najbardziej kość. Ryczeć mi się chce. Kolano doskwiera, d... doskwiera, jakieś tam mi dziwne mięśnie ciągną jak zakwasy, bęben ogromny ruszać się nie da a każde schylenie sie po prostu boli... do tego zachcialo mi się podstawowych zakupów i wybrałam się wózkiem.. nosz @#^&*(&^%$#@, drogi zaniedbane, ale chodnikiem to już wogóle masakra, nie mówiąc by przejśc na drugą strone bo się po prostu nie ba przez metrową zaspę itd...
Miał być dziś torcik naleśnikowy ze szpinakiem i serem na obiad, ale będą kanapki, bo ja zamierzam właśnie iść spać
biedna atojka odpocznij sobie.

edit: nie chce was wkurzac ale w Londynie dzisiaj 9stopni i sliczne sloneczko caly dzien
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora