Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-26, 16:54   #3716
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

malachite : Dziękuję bardzo.

pigsny : w wakacje robiłam koleżance włosy szamponętką, miała średni blond, mimo że mówiłam jej że nie będzie miała jaśniejszego uparła się.
wzięłysmy najjaśniejszy blond, i efektu nie było żadnego, może miejscowo niektóre jaśniejsze pasma stały się delikatnie jaśniejsze, ale trzeba było się przyjrzec, więc szamponetkę raczej nie ma sensu kupowac.
co do szamponów to nie wiem, ja po raz pierwszy farbowałam castingiem ale wczesniej juz tez dziewczyny pisały że kolory wychodzą o wiele ciemniejsze, więc jeżeli masz ciemny blond i kupiłabyś jasny blond może byc tak że tylko odżywi twój naturalny kolor, bo jasny blond wychodzi jak ciemny, ale to też zależy od włosa..
Ale ogólnie zasada jest raczej taka, że bez rozjaśniacza/wizyty u fryzjera włosy ciemne nie farbują się na jasne.
W twoim przypadku włosy mogły by się stac jasniejsze przy użyciu farby.
Więc myślę że szampon koloryzujący wgl może nie dac efektu jaśniejszych włosów. Tyle o de mnie. Może ktoś inny poradzi ci coś bardziej konkretnego.

Edytowane przez Natalia175
Czas edycji: 2010-02-26 o 17:09
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora