Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-27, 10:16   #3512
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
jeśli mogę coś wtrącić przy płytko unaczynionych policzkach odradziłabym peeling jeśli już to nie mechaniczny... kiedyś sobie właśnie mechanicznym rozwścieczałam naczynka
co do eff duo... używam go nadal na zmianę z eff k i też zauważyłam że mnie duo na początku jakby zapychał a po ok. miesiącu zobaczyłam znaczną poprawę.
W zasadzie mamy bardzo podobne cery... i ten sam cel

jeżeli coś źle napisałam z góry przepraszam... dopiero się uczę analizy składów i nieśmiało podczytuje biochemię...

i mam dwa pytania który eff jest mocniejszy k czy duo ?
i jaki krem zastosować redukujący zmarszczki powyżej 25 r.ż. z cerą naczynkową i trądzikową... zastanawiałam się nad active c LRP ale znowu on nie działa na naczynka i nie bardzo wiem jak te 3 sprawy pogodzić
Active C jak najbardziej służy naczynkom Wit.C je uszczelnia.
Osobiście nie używałam tego akurat, ale mogę polecić SVR Hydracid C.

Wydaje mi się, że eff k jest mocniejszy. O eff duo się nie wypowiem, bo nie używałam. Pamiętaj, że jeśli kwasujesz się na noc to w dzień konieczny jest filtr. A nawet jeśli się nie kwasujesz. Wstrętne promienie (czy zima czy lato) szkodzą też naczynkom
justysd jest offline Zgłoś do moderatora