Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-26, 21:46   #892
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny mi akurat dodawać tuszy nie trzeba
Ale gdzies czytalam że teraz maluje się włosy na zasadzie kontrastów, zimna rumiana cera powinna być ocieplana złotym odcieniem, bo chłodny wydobywa z niej zmęczenie i nadaje jej szary odcień. I na odwrót odnośnie ciepłych brzoskwinowych cer.

snowhitee nie martw sie, kolorek sie spierze Juz sie martwię że to moja wina bo ja tak zachwalałam tę farbkę Ale kolor jest naprawde ładny, zreszta wklejalam zdjecia i widziałas.
Musialas sie sama przekonac. Powiem Ci że jestem po 4 myciu a po kolorze mało co zostało. A nie myje przeciwłupieżowym ani nic. Sprał sie bardzo mocno. Naprawdę w porównaniu z tym co było to jest może 25%.

Adzi widze ze w avatarze masz kolor taki jak mialas przed farba praktycznie tez napisałaś, jak ja wyzej ze kolor sie wyplukuje.
A farba delikatna, zresztą ja zrobilam mniejsza wode, Ty chyba też więc wlosom nic sie nie stało.
Możemy znowu farbować
No fotka oddala moje włoski ciut jaśniej,ale nie dużo.Ale to bardzo dobrze do kolejnego farbowania się jeszcze spierze ,najważniejsze ze mam już je za pigmentowane.A potem będę działać dalej.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Adzi ja Cię podziwiam jeśli chodzi o wytrwałość w zażywaniu tych medykamentów len, pokrzywa...no szacunek, ja cholibka strasznie niekonsekwentna jestem, albo najzwyczajniej w świecie zapominam, albo wymiękam z powodu smaku
Kochana ziółka to dla mnie standard.Np. herbatkę rumiankowa pije w zimie hektolitrami z miodem i cytryna.Do pokrzywy musiałam się chwilkę przyzwyczaić ale nie długo.Zazwyczaj jem słodkie śniadanie jak np.pełnoziarnisty chlebek z twarożkiem i miodem i w tedy taka pokrzywa jest super.A po siemię lniane to tak mi włosy zgęstniały ze moja fryzjerka po dłuższej przerwie jak byłam na ścięciu to nie wierzyła.Zawsze miałam 5 włosów na krzyż w kitce a po lnie aż nie mogla w garści utrzymać.Miałam trzy miesiące przerwy ale już od dwóch tygodni regularnie przyjmuje.Mi nie przeszkadza glutek,ale jedli Tobie tak to proponuje jak już się zaparzy dodać trochę mleka(będzie wtedy smakować jak kaszka manna z mlekiem)będzie chłodniejsze i wypić duszkiem.A może po prostu na początek zaczynać od małych porcji zanim Ci się kubki smakowe przyzwyczaja.Ale na prawdę polecam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora