Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-25, 23:28   #386
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22877937]Aktualnie zazdroszcze dostepu do jesiennej kolekcji NARSa .
btw: czesto bywasz w Polsce? Kiedy sie zjawisz w naszym pieknym kraju?
Zanim sie pojawisz w polskim MACu pamietaj, zeby sie rumianku lub melisy na uspokojenie napic . Ceny sa sporo wyzsze w porownaniu do USA . Ja znalam ceny amerykanskie zanim sie w MACu pojawilam. JAk sie tam rozejrzalam to myslalam, ze zawalu dostane .[/QUOTE]

W tym roku już 2 razy byłam w Polsce - kończyłam studia. Może będę w przyszłe wakacje, jeśli mój związek "na odległość" to wytrzyma.
A co do MAC'a to bardzo lubię panie z krakowskiego MAC'a - malowały mnie na wszelkie możliwe imprezy i bardzo sobie chwalę. W US to niestety masówka i tak nie dbają/doradzają.
Co do cen, to tu o tyle jest to bardziej przystępniejsze, że np. pomadka kosztuje $15, to ktoś przy najniższej stawce ma ją w 2h. W Polsce kosztuje 70zł, czyli ktoś przy minimalnej stawce pracuje na nią cały dzień.
Ale na kosmetykach świat się nie kończy i jak każdy kraj i ten ma swoje plusy i minusy - niestety.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora