Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 11:53   #4178
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
te podkreślające dają ładny efekt nie taki sztuczny polecam choć już nie długo będzie 2 miesiące jak nie noszę

o kurczę szczerze wygląda mi na dużo starszą
Też myślałam, że jest starsza.
A podkreślających też nie noszę - były mniejsze niż moja tęczówka i milimetr mojej naturalnej wystawało poza soczewkę. Niby nie było tego widać bardzo ale z bliska było widać i mi to przeszkadzało :P

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Lady mi tez Kenza wyglada na starszą no coz...


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczynki spacerek udany Tż musiał mnie ogrzewać bo wieczorem już się chłodno zrobiło a ja w letnim sweterku z rękawkiem 3/4 gołe stópki cieniutkie legginsy za to on co narzekasz ciągle słyszałam bo on tylko w t-shircie na krótki rękaw gorący facet
a i było wyzwanie pojechaliśmy nad jeziorko gdzie była ogromna górka i musiałam z niej zejść wyobraźcie to sobie a jak wchodziliśmy po górkę to szedł za mną i mnie za tyłek pchał do góry asekuracja
Z górki schodzenie sobie wyobrażam.. natomiast po górkę wyobrażam sobie że było ciężko.
Pewnie jak was widzieli postronni ludzie jak on Cie tak "asekuruje" to mieli ubaw



Zmykam laseczki.
Wesołego jajka wam życzę kochane moje blondinki

Aha no i jeszcze..
http://kwejk.pl/obrazek/52013/smacznego,jajka.html
Przepraszam nie mogłam się powstrzymać

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-23 o 11:55
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora