Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 20:36   #418
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Macie, kolor mi sie tylko nie podoba
Boskie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale ja nie mówię że Wy mnie urazić tylko ogólnie ludzie bo już się spotkałam ze stwierdzeniem że jak duże to musi wisieć i najlepiej pokaż żeby udowodnić że jest inaczej
nie wszystko stracone zobaczymy jutro już mi wysłała parę ale nie widzą mi się
Aj tam, nawet małe jak sie je źle ubierze to mogą sprawiać wrażenie wiszących
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nic mi nie doradzicie kochane bo żadna do mnie nie przemawia i żadnej z nich nie chce załączam fotki jakie mi Pani wysłała na maila
przepraszam że tak długo ale musiałam zmyć maseczkę

jedynie ta 2 znośna ale jednak nie to
Mi sie wszystkie podobają 2 mega
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wkleje Wam moja kiece i butki ktore do niej kupilam (tez asos) slabe zdjecie, ale nie mam lepszego
Super butki, a kiecke słabo widać
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość


Yatta, a wiesz czego ja się boję? Ostatnio jest takie parcie na rodzenie naturalnie, że o cesarce to pomarzyć można (oczywiście w nfz). Najgorsze jest to, że chodzi o kasę. Naturalny poród dla szpitala to praktycznie żaden koszt, a cesarka to już operacja (anestezjolog, narkoza itd) i potem cieżko szpitalowi odzyskać pieniądze z nfz, więc robią wszystko, żeby zmusić kobietę do rodzenia siłami natury.
Ostatnio z pierwszej ręki słyszałam historię jak pojechała dziewczyna do szpitala, bo jej wody odeszły a nie miała skurczów. Wyobraźcie sobie, że dopiero po 24h lekarz zdecydował się na cesarkę i to tylko dlatego, że położna się postawiła
I weź tu człowieku chciej urodzić po ludzku...



ciekawe co mój by powiedział, jakbym powiedziała "wyciągaj różdżkę, profesorze Snape"

Kobieta powinna miec prawo wyboru i już...
Chociaz ja np mam nadzieje urodzić naturalnie jeśli juz mi sie mały baczuś przydarzy. Z tego względu że później sie szybciej dochodzi do siebie niż po cesarce. Jednak cesarka to operacja... Bardziej bym sie bała operacji niż naturalnego porodu
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Ślicznotki miłego dnia

wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa

przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
Ładniutko
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie dziwię się, że dziewczyny patrzyły z zazdrością

A sukienka Kate ładna nawet ale fakt taka trochę bezpłciowa
A dla mnie sukienka była świetna. Dobrana idealnie pod okazje. Klasyczna, prosta, nie zniekształciła figury. No i do rangi "imprezy" też dobrze dobrana.. wiadomo że nie wypadało jej jakiegoś niewiadomo jak dużego dekoltu czy odkrytych ramion.
Przepięknie wyglądała
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję Bunny jakoś się trzymam ale jak o tym myślę przypomina mi się to znów bierze mnie nie płacz nic dzisiaj nie zjadłam czuję jakby coś stało mi w gardle jestem na nogach od 6 poszłam spać o 1
Trzymaj sie kochana
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora