Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szczotka prostujaca AVON
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-20, 08:13   #10
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: szczotka prostujaca AVON

Cześc dziewczęta. Ja ostatnio kupiłam szczotkę z Avonu. Też nie wiedziałam jak się sprawdzi ale okazało się że bardzo mile mnie zaskoczyła !!! Ja mam włoski bardzo grube i sztywne jak druty które lubią sie puszyć. Po zastosowaniu bardzo się zdziwiłam Zawsze używałam grubej okrągłej szczotki wraz z suszarką. Efekt z pewnością nie był taki jak po tej szczotce! Włoski są mięciutkie i głaciutkie a co najważniejsze o wiele prostsze. Wiadomo tez że nie są aż tak wyprostowane jak po prostownicy - ale to chyba jest zrozumiałe. Ta szczotka nie ma żadnych bateri! To jest zwykła szczotka ( wygląda troche jak prostownica...he he). Wewnątrz ma metalowe wkładki i ma dokładnie takie zastosowanie jak pisała matii. Trzeba jednoczesnie trzymać suszarkę i szczotkę i przeciągać nią po całej długości włosa - kilkakrotnie jedno pasmo aż do wysuszenia, bo wiadomo, że to nie prostownica którą wystarczy przeciągnać 1-2 razy. Jak dla mnie jest super, a wierzcie mi że nie raz moje włosy doprowadzały mnie do furii i pod tym względem jestem bardzo wymagająca!!! Oczywiście stosowanie odżywek obowiązkowe a jak chcecie to możecie zastosować żelik Goldwela do prostowania.
Co do suszenia suszarką i szczotką jednoczesnie to najlepiej jak położycie sobie suszarkę na łóżko albo krzesło i właczycie - tak żeby miała przepływ powietrza - co spowoduje że będziecie miec w ręku tylko szczotkę którą o wiele lepiej bedzie wam operować. Ja tak robię od dłuższego czasu i jest to zdecydowanie prostsze i wygodniejsze.
Ps. Szczotkę wystarczy tylko naciskać-zamykać bo po zwolnieniu uścisku sama się otwiera (taka jakby sprężynka), co jest niezwykle dobrym pomysłem. W razie pytań piszcie. Życzę pozytywnych eksperymentów...ciao ciao...
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując