Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-10, 19:53   #269
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochana dziękuję. W związku z blogiem miałam dzisiaj rozterki, czy dobrze zrobiłam zakładając go. Jestem nieśmiała i sama nie wiem... pisać z Wami o kosmetykach to coś innego niż na blogu. Jakoś się wstydzę Pocieszyłam się, że mam teraz pretekst do kupowania kosmetyków. Już zapowiedziałam mężowi, że musi wspierac teraz moją działalność


Sicilia i Anula dużo zdrówka

Co do phenomenalnych zakupów coraz bardziej lubię krem pod oczy Happy, szkoda, że nie sfotografowałam cieni przed i po. Nie pomyślałabym, że bedzie jakaś zmiana. Lubię też balsam Mommy-to-be i żel do biustu. Zdaje się, że też pojawiają się pierwsze efekty. Balsam mjego synka Everyday (oj nie pamiętam nazwy) chyba najlepiej chroni policzki przed mrozem. Dzisiaj znów pędziliśmy przez śnieg na pocztę i nie są szorstkie, ani czerwone.



Listy z LilyLolo mam przygotowane do wysłania i byłam na poczcie. Niestety mieli awarię systemu i listu już nie dało się wysłać Nawet znaczka kupić. Kochane postaram się jutro nadać
Margo Twój blog, jego estetyka i opisy bardzo przypadły mi go gustu Już dodałam do ulubionych! A mąż musi koniecznie wspierać
Ależ kusisz tym kremem pod oczy
A listy wyślesz jak będziesz miała wolną chwilę
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Polecam odżywke na koniec


Czy Ty oby nie za bardzo mnie rozpieszczasz??


Tak się cieszę że olejek Ci przypadł do gustu
Ani troszkę
Ja dzisiaj na noc nakładam hennarę! muszę po waszych zachwytach!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora