Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-26, 13:03   #1833
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To Ty jej naprawdę wierzysz

Ech, zazdroszczę Ci tego ecotools, nie mam kiedy pojechać, cos mi cały czas podpowiada, żeby jeszcze nie wyrzucać Sephorowych
Ej, nawet samo takie postanowienie to wielka sprawa!

Pozwól odejść w spokoju tym sephorowym.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ile kosztował pędzel?
34,19 zł.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie miałam kiedy wstawić moich ostatnich zakupów. Mandarynkę już używam. Pachnie mi czymś bardzo znajomym, ale nie wiem czemu nie mandarynką. Reszta zapachów też boska.
Fluid za ciemny jak dla mnie (tzn. tak mi się wydaje). Serum nie używałam, a ten krem już mam jedną próbkę.
Poza tym mam pytanie, głównie do Korah. Kiedy to mleczko zacząć używać? W sensie przed czym lub po czym? Mleczko dorwałam na wyprzedaży za 6 zł z 30. Ważne do 06.2012. ^^
W ogóle po raz pierwszy mój aparat w telefonie ładne zdjęcie zrobił. Szok!

Edit: Chciałam jeszcze napisać dwa zdania na temat odżywki z Lavery. Jest boska, pięknie pachnie, dobrze się po niej rozczesuje włosy. Mniej gęsta niż te z Alterry, ale też nie rzadka, świetna! Jeżeli chodzi o wydajność to tutaj tak sobie niestety, ale przymknę na to oko. Chociaż... skoro coś u mnie szybko się kończy to u was pewnie już w ogóle by się szybko skończyło. W regularnej cenie nie kupię, w promocji na pewno tak.
A szampon nadal czeka w kolejce, bo mam jeszcze końcówkę Babydream.
Świetne zdobycze. A opis odżywki brzmi bardzo fajnie. Chociaż pewnie bym zużyła w tydzień.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora