Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 14:37   #4197
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
koles napisał mi ze jestem sama fałszywa i obłudna bo mu napisałam ze ma fałszywy certyfikat, grozi mi też ze jeszcze raz napisze mu e mail i zacznie postępowanie sądowe i że ODSZCZEKAM to wszytko przed sądem,

... dziewczyny ja az sie cała rozczeslam przez to co mi wynapisywał!!! nie wiem co robić, mysle nad tym żeby jutro iść na policje i pokazać wszystko, dlaczego on mi grozi sądem jak to ja jego powinnam pozwać???

tylko ja sie nie znam na takich prawnych sprawach, czuje sie jak skończona kretynka przez to wszystko

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Kachula85, w opisie jest jak byk napisane ze to 100% ludzkie, jeszcze certyfikat jest jakiś fałszywy( chyba skradziony od innego uzytkownika) nawet napisane jest ze bez problemu można FARBOWAĆ BO SĄ NATURALNE
To nie pisz do niego a idź na policję i zgłoś bezpośrednio do allegro. Innego wyjścia nie ma. On cię straszy abyś dała spokój.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
Ja i od siebie moge polecić Joanne Multi Cream Color Czekoladowy brąz. Zobacz strone wcześniej, ja ją farbowałam i wyszedł ciemny brąz i to zimny. Nie wiem czemu zawsze wszystkie farby mi zimne wychodza;/
Nie obraź się ale nie polecaj dziewczynom czekoladowego brązu Joanny jako chłodnego, bo to nieprawda. Farbowałaś na bardzo ciemne włosy, a ze zdjeć może wynikać, że na wręcz czarne. Czekolada nigdy nie będzie chłodna (może tobie tak wyszło). Wręcz przeciwnie. Zrobi dziewczynie bordo brąz. Może masz dobry barwnik we włosach i farby ci rudością nie łapią ale naprawdę czekolada nie jest chłodna.

__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora