Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Płyny micelarne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-15, 20:11   #115
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Witajcie,
Z micelami jestem początkująca, dopiero na Wizażu się dowiedziałam o istnieniu czegoś takiego
Nie bijcie zbyt mocno, jeśli powtórzę po raz n-ty pytania
Czym płyn micelarny różni się od żelu do mycia? Chodzi mi głównie o to, czy jest sens używać go właśnie tak jak żelu - czyli spłukać wodą (w ten sposób potraktowałam kilka próbek Rosaliaca (sposób odkryty po przejrzeniu KWC i opinii Kate30 ), zbankrutowałabym chyba na samych wacikach gdybym nimi chciała trzeć, poza tym leń ze mnie, poza tym bez wody nie czuję się umyta ). Czy może w takim przypadku lepiej pozostać po prostu żelach, a nie bawić się w micele? Albo czy ma sens umyć twarz żelem, a potem potraktować micelem? (akurat Rosaliac genialnie mi na skórę działa, zwłaszcza na naczynka, przynajmniej tak mi się wydaje po tych kilku próbach, więc nie chciałabym go zmywać od razu żelem - ale namotałam). I jeśli mogę zapytać, choć nie wiem, czy to dobry wątek, co sądzicie o żelu do mycia LRP Toleraine?

Jezeli pasuje Ci zel micelarny Rosaliac to po co kombinowac? tymbardziej,ze mozna go uzyc solo jak i w polaczeniu z woda-osobiscie to moj numer 1 jezeli chodzi o micele wogole.Swietnie zmywa makijaz jak i dziala zbawiennie na naczynka.
Kiedy uzywam Rosaliaca to juz nie siegam po zaden zel do mycia twarzy-czasami tylko zmywam twarz woda po jego zastosowaniu i jest ok.
Musisz sama potestowac micele i stwierdzic,ktory pasuje Ci najbardziej-zachwalana Bioderma jest dla mnie kiepska i wcale mnie nie zachwycila;lepiej spisuje sie Vichy ale znowu relacja ceny do pojemnosci jest koszmarna;AA Oceanic AquaIce lepi sie chociaz nie marudze;Bielenda Kawior z Truflami nie najgorsza ale to wlasnie Rosaliac LRP jest tym,czego szukalam.
Micel to dla mnie koncowa faza demakijazu,poniewaz do oczu uzywam wylacznie preparatow dwufazowych-ale to juz indywidualna kwestia

Zel Toleriane LRP mialam i...nie jest zly;jednak zelu do mycia twarzy uzywam juz na sam koniec kiedy nie siegam po micele stawiam na funkcjonalny minimalizm
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując