Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-28, 11:37   #4415
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
CzrnaMaciejka, Regista, dziękuję Wam. Kilka cennych porad, zawsze sie przyda.
Faktycznie nakładałam taka kurację parafinową na dłonie, po peelingu, ale bez kremu. Po zdjęciu rękawiczek efekt fajny, tylko po kilku myciach dłoni, miałam wrażenie, że są jeszcze bardziej suche

Olejuję włosy i paznokcie od lutego. Efekty są i to widoczne. Szczególnie na paznokciach. Doprowadziłam skórki do porządku, paznokcie szybko rosną. Jeszcze nigdy nie miałam tak długich paznokci naturalnych. W dodatku na niektórych paznokciach (zależało mi najbardziej na serdecznych) wydłużyła się różowa część, przez co paznokieć wygląda o niebo lepiej

Jak zmajstruje zestawienie paznokci, to wstawię.

Aktualnie stosują taka mieszankę:
równe części BDfM i Alterra
3 kapsułki wit. A+E
olejek rycynowy
olejek herbaciany

Mieszanka u mnie standardowa, oprócz olejku herbacianego, który stosuje dopiero 3 dni. Zobaczymy, co mi się tam jeszcze poprzykleja dzięki niemu

Edit:
aktualnie jest tak, jak na zdjęciu. Niestety od kilku miesięcy nie mogę pozbyć się rozdwojenia na środkowym palcu lewej dłoni. To samo jest na wskazującym prawej. Złamałam je dość drastycznie na przełomie stycznia i lutego i za chiny nie mogę doprowadzić tych rozdwojeń do porządku
Montanka, ale tych rozdwojeń nic nie sklei Nie wiem na co czekasz, powinnaś przeboleć (wiem, że szkoda, bo są cudne!) i po prostu obciąć paznokcie bo te rozdwojenia będą się tylko pogłębiac jak tak je zostawisz
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora